خدمات سئو سایت تخصصی

اوشه بعد از سال ها تجربه تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی انواع وب سایت به راحتی نیازهای یک کسب و کار تشخیص می دهد تا در بهترین رتبه و جایگاه کلمات کلیدی مرتبط قرار بگیرید.

فرم مشاوره سئو رایگان

نحوه خدمات سئو سایت

لیست-خدمات-سئو-اوشه-دیجیتال_

ارتباط سئو و افزایش بازدید پس از بهینه سازی وب سایت

به زبان ساده سئو، مجموعه فعالیت های فنی و تولید محتوای تخصصی در وبسایت ها است که به بهینه سازی وبسایت برای کسب امتیاز بیشتر در موتورهای جستجو مثل گوگل منجر می شود. تولید محتوای تخصصی متناسب با بازار هدف هر کسب و کاری متفاوت است. به طور کلی تولید محتوای تخصصی و طراحی وبسایت با تجربه کاربری موفق وبسایت را به مرحله فروش نزدیک می کند.

چرا سئو یکی از موثرترین کانال های دیجیتال مارکتینگ است؟

جواب این سئوال نسبی است زیرا شرایط برای هر کسب و کاری متفاوت است. اما دراکثر کسب و کارها، نقش سئو در بازاریابی دیجیتالی پررنگ است. شما در نظر بگیرید که در یک مکان پررفت و آمد مثل میدان تجریش یک مغازه لوازم برقی دارید. و در طی روز افراد زیادی از آن جا عبور می کنند. به این سئوال فکر کنید؟ آیا همه افرادی که از مقابل مغازه تان عبور می کنند به کالای شما علاقه دارند یا مشتری هدف شما هستند؟ طبیعتا خیر. در این جا نقش کلیدی سئو مشخص می شود. روش های سئو به کسب و کار شما کمک می کند تا دقیقا مشتری شما از میان هزاران کاربر جدا کند و به سمت وبسایت شما هدایت کند.

چرا قرار گرفتن در صفحه اول گوگل مهم است؟

باتوجه به آمار Moz سئو  92% کاربران پاسخ سوالات خود را در صفحه اول گوگل می یابند، و بیشتر بر روی لینک های اولیه در صفحه اول کلیک می کنند. پس اگر وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار داشته باشد، احتمال دیده شدن آن چندین برابر خواهد بود.

سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت است و در کوتاه مدت نتیجه ای حاصل نخواهد شد

خدمات سئو برای چه کسب و کارهایی مناسب؟

خدمات-سئو-برای-چه-کسب-و-کارهایی-مناسب؟_

نمونه پروژه های سئو اوشه دیجیتال


تدوین استراتژی براساس تحقیق و آنالیز رقبا انجام می شود که به اهداف KPI (شاخص کلیدی عملکردی) پروژه دست پیدا کنند

نمونه کار سئو فروشگاه لوازم خانگی منزل مارکت

کلمات کلیدی نمونه سئو
فروشگاه لوازم خانگی منزل مارکت

نمونه کار سئو شرکت هوامایع زاگرس

کلمات کلیدی نمونه سئو
شرکت هوامایع زاگرس

نمونه کار سئو فروشگاه لوتوس

کلمات کلیدی نمونه سئو
فروشگاه اینترنتی لوتوس

نمونه کار سئو استارت آپ طرح با تو

کلمات کلیدی نمونه سئو
فروشگاه طرح با تو

تعرفه خدمات سئو اوشه دیجیتال

به طور کلی خدمات سئو، شامل مجموعه فعالیت های تخصصی مانند خدمات تولید محتوا ، طراحی وب سایت، برنامه نویسی و فعالیت های سئویی است. و ترکیب این فعالیت ها در قرار گیری وبسایت کسب و کار شما در 5 لینک اول گوگل نقش مهمی دارند.
اکثر شرکت های سئویی هزینه سئو را به صورت ماهیانه یا پکیج های 3 تا 1 ساله محاسبه می کنند. به طور معمول شروع قیمت خدمات سئو، ماهیانه از 3 میلیون تومان و ماهیانه 15 تا 20 میلیون تومان متغیر است. و مبنای آن براساس میزان سختی کلمات کلیدی پروژه ، نوع کسب و کار و میزان رقابت در آن متفاوت است.

عوامل تاثیر گذار قیمت خدمات سئو

حداقل زمان مورد نیاز برای سئو وب سایت شما

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

فرم درخواست خدمات سئو

SEO

بازگشت سرمایه یا ROI در سئو

یکی از سئوال های پرتکرار این است که آیا هزینه ی سئو بازگشت سرمایه دارد؟ تجربه نشان داده که سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت است. در نظر بگیرید در یک زمین کشاورزی دانه هایی می کارید، طبیعتا نمی توانید انتظار داشته باشید که در یک مدت زمان کوتاهی دانه به بار بنشیند و به یک درخت تنومند تبدیل شود. این مثال در مورد سئو نیز صدق می کند. فعالیت های سئویی به مرور زمان به بار می نشیند. اما به طور کلی، سئو فقط یکی از ابزارهای موثر در موفقیت یک کسب و کار است که درافزایش بازدید نقش مهمی دارد. عوامل دیگری نیز مانند قیمت گذاری، مزایای رقابتی، برندینگ کسب و کار، خدمات پس از فروش و مباحث لجستیکی نیز در این مسیر تاثیرگذار هستند.
ولی در صورتی که کسب و کار شما براساس اصول صحیحی پیاده سازی شده باشد آمار بازگشت سرمایه سئو بالاترین میزان را در ابزاری های دیجیتال مارکتینگ دارد. به این معنی که می توانید حداقل 300% الی 1300% در طول سه سال بازگشت سرمایه داشته باشید.

بازگشت-سرمایه-یا-ROI-در-سئو_
0 %
حداقل
0 %
حداکثر

دلیل تفاوت قیمت سئوکاران

اگر شرایط یک پروژه سئو از لحاظ سختی کلمات کلیدی، میزان بهینه سازی صفحات، تعداد کلمات کلیدی و … یکسان باشد تفاوت هزینه ماهیانه خدمات سئو در بین شرکت های سئو و سئو کارها به سوالات ذیل مرتبط می باشد.

انواع خدمات سئو یک وب سایت

بطور کلی سئو را می توان به چهار بخش کلی تقسیم بندی کرد.خلاصه ای از هر مورد در بخش های ذیل اشاره شده است.

1. سئو داخلی

2. سئو خارجی

3. سئو تکنیکال

4. محتوا

جمله کلیشه ای محتوا پادشاه است! بله کاملا درست است. زیرا محتوا زبان کسب و کار شماست. و بدون محتوا نمی توانید کسب و کار و نوع کالا و خدمات تان را به مشتری معرفی کنید.زیرا مخاطب نمی داند شما چه کسی هستید؟ چه کاری می کنید؟ و چه امتیازی برای مخاطب تان دارید؟ تمام اهمیت محتوا به این جا ختم نمی شود. زیرا شما باید ویژگی های مخاطب هدف خود را بشناسید تا بتوانید متناسب با نیاز آن محتوا تولید کنید. مطمئن باشید که محتوای با کیفیت ، متناسب با پرسونای هدف، باعث اعتماد بیشتر مخاطب تان می شود. در نتیجه راحت تر می توانید در 10 لینک اول صفحه اصلی گوگل قرار گیرید.

چالش های سئو

سوالات متداول

بله برای اجرای فعالیت های سئویی دو راه وجود دارد. یا باید یک تیم محتوا، سئو کار ، برنامه نویس و طراح وب سایت استخدام کنید و یا اینکه در یک دوره ی آموزشی سئو شرکت کنید.

سئو یکی از روش های مطمئن دیجیتال مارکتینگ است و در صورتی که با یک تیم حرفه ای و متخصص کار کنید، قطعا به افزایش بازدید وب سایت شما منجر می شود.اما حتما قبل از اینکه تصمیمی، میزان تبحر سئوکار را بررسی کنید.

اگر تنوع کلمات کلیدی هدفمرتبط باشد با توجه به سختی کلمات کلیدی حداقل 6 ماه زمان لازم می باشد.

متاسفانه هیچ کسی نمی تواند 100% جایگاه کلمات کلیدی را گارانتی کند زیرا تغییرات الگوریتم های گوگل متغیر است. و برای “نمایش بهترین نتیجه به کاربران” باید همیشه محتوای به روز داشته باشید تا موتورهای جستجو به فعالیت وبسایت شما اعتماد کند..

بله در صورتی که قصد دارید در یوتیوب فعالیت جدی داشته باشید و درنتایج اولیه حوزه کسب و کار خود دیده شوید، باید یک پلن اصولی برای سئوی یوتوب طرح ریزی کنید.