خدمات بازاریابی محتوا

90% دیجیتال مارکترها بر روی بازاریابی محتوایی سرمایه گذاری می کنند چون محتوا مناسب با خود فروش بهمراه دارد

بازاریابی محتوا چیست ؟

بازاریابی محتوایی یکی از استراتژی موثر در بازاریابی دیجیتالی است که هدف آن، جذب مخاطبان کسب و کار است و برای ساخت محتوای با کیفیت از ابزارهای مختلفی مانند تولید ویدیو، پادکست، بلاگ پست، ایمیل، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافیک و غیره برای استفاده می کند.

خدمات بازاریابی محتوا اوشه دیجیتال​

انواع خدمات بازاریابی محتوا

تیم محتوای اوشه دیجیتال در زمینه های مختلف کسب و کار، محتوای متنی سئویی و تخصصی متناسب با پرسونای مخاطب کسب و کارتان تولید می کنند. ابتدا نوع کسب و کارتان آنالیز و پرسونای مخاطب هدف مشخص می شود سپس گروه محتوا یک برنامه مدون محتوایی طراحی می کند.

تولید محتوای متنی اوشه

1. محتوای متنی

تولید محتوای متنی یکی از اصلی ترین محتوا یک وب سایت، سوشال مدیا و انواع تبلیغات کلیکی و بنری است که در هر جایی کاربرد دارد  کیفیت محتوای متنی برای جذب مخاطب  بسیار کلیدی است در خدمات سئو اوشه دیجیتال نیز تولید محتوای تخصصی  برای مقالات و صفحات انجام می شود.

2. محتوای ویدیویی

محتوای ویدیویی یکی از تاثیرگذارترین نوع محتوا به شمار می رود. در حقیقت امروزه مخاطبان بیشتر ترجیح می دهند که یک ویدیو کوتاه را تماشا کنند تا یک متن طولانی را بخوانند . تولید محتوای ویدیویی به موشن، ویدیو تبلیغاتی، ویدیو کست،تقسیم بندی می شوند . و در این میان ویدیوی مناسب سوشال مدیا،استاپ موشن،گیف موشن، ویدیو موشن و ساخت و ادیت ویدیوها یوتیوب طرفدار بیشتری نسبت به سایر روش های تولید محتوای ویدیویی دارد.

تولید محتوا ویدیویی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تولید محتوای صوتی اوشه

3. محتوای صوتی

محتوای صوتی یکی دیگر از انواع تولید محتوا است. این نوع محتواها شامل تولید پادکست ها، تیزرها و کتاب های صوتی است.

4. محتوای تصویری

محتوای تصویری نوع دیگری از انواع روش های تاثیرگذار تولید محتواست. این روش محتوا شامل عکاسی، تصاویر گرافیکی، تصویرسازی، موکاب مدل های سه بعدی است. به طور کلی به هر محتوایی تصویری و گرافیکی محتوای تصویری گفته می شود. این نوع محتوا در سوشال مدیا و طراحی وب سایت بسیار کاربرد دارد زیرا یک وب سایت بدون گرافیک، جذابیت لازم را ندارد. به طور کلی محتوای تصویری موثرترین نوع محتوا در کمپین های تبلیغاتی به شمار می رود.

تولید محتوای تصویری و گرافیکی

چرا بازاریابی محتوا برای برند شما لازم است؟

آمار میزان استفاده کاربران ایرانی از سوشال مدیا

Instagram
71.92%
Pinterest
16%
Facebook
3.89%
Linkedin
3.61%
youtube
2%

سفارش تولید محتوا

مراحل تولید محتوا اوشه دیجیتال

برای تولید یک محتوا مناسب  پیش نیازهای زیادی وجود دارند اگر محتوا بصورت اصولی تولید شود تاثیر بسزایی در کسب و کار شما خواهد گذاشت.

فرم سفارش تولید محتوا

مراحل تولید محتوا اوشه دیجیتال